Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych

Strona główna Mapa strony
ang pl
Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o.
jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w realizacji kompleksowo „pod klucz" usług w zakresie projektowania i wykonawstwa robót inwestycyjnych, modernizacyjnych  remontowych sieci i stacji elektroenergetycznych, sieci telekomunikacyjnych oraz traktów światłowodowych. Od początku swojej działalności tj. od roku 1976 zrealizował szereg znaczących dla Gospodarki Narodowej obiektów elektroenergetycznych wszystkich rodzajów napięć, w tym obiektów nietypowych, wykonywanych w trudnych warunkach terenowych.
firma

Miarą sukcesu Firmy jest coraz większa liczba podmiotów gospodarczych korzystających z naszej oferty, jak i bardzo wysokie zadowolenie Klientów z poziomu usług świadczonych przez ZWSE Rzeszów Sp. z o.o. Mamy pełną świadomość, że sprawą zasadniczą dla naszych Klientów jest jakość obsługi, jej kompleksowość, bezusterkowość oraz terminowość realizowanych zleceń.

Aby spełnić te wymagania, ZWSE Rzeszów Sp. z o.o. przeznaczył znaczne środki finansowe na wdrożenie najnowocześniejszych technologii oraz zakupienie specjalistycznego sprzętu.

Solidne podstawy do prowadzenia działalności tworzy także efektywny system zarządzania, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów oraz znaczny potencjał produkcyjny i kapitałowy.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Firmą. Wspólnie tworzyć będziemy produkty spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania.

projekt i wykonanie: OPTeam S.A.