Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych

Strona główna Mapa strony
ang pl

Zarząd Zakładu Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. w Rzeszowie zobowiązuje się nieustannie identyfikować i realizować potrzeby swoich klientów.

Jest to osiągane poprzez wykonywanie zleceń zgodnie z uznanymi zasadami techniki oraz odpowiednio do wymagań zawartych w umowie, dbałość o zachowanie określonego standardu jakości we wszystkich fazach realizacji wyrobów i usług.

Do osiągnięcia wyznaczonego celu służy System Zarządzania Jakością zapisany
w Księdze Jakości, Procedurach i Instrukcjach, który opiera się na branżowych, krajowych i europejskich normach i przepisach, w szczególności na normie PN-EN ISO 9001:2008. System podlega ciągłemu doskonaleniu poprzez systematyczną weryfikację, dla zapewnienia jego skuteczności oraz spełnienia zmieniających się wymagań klienta.

Pełnomocnik Prezesa Zarządu odpowiada za wprowadzanie zmian i nadzorowanie Systemu Zarządzania Jakością.

iso_9001_2008_07_2014_200 

 

 

 

Niniejszym oświadczeniem Zarząd Zakładu Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. w Rzeszowie zobowiązuje wszystkich pracowników do wykonywania swoich czynności zgodnie z zapisami zawartymi w Księdze Jakości, Procedurach i Instrukcjach.

Dzięki temu osiągnięty zostanie cel, którym jest niezawodne spełnienie potrzeb klienta, wymagań rynku oraz ustaleń norm serii PN-EN ISO 9000.

Funkcjonujący System Zarządzania Jakością będzie doskonalony w kierunku filozofii kompleksowego zarządzania przez jakość - TQM.

 


 

projekt i wykonanie: OPTeam S.A.